вівторок, 16 серпня 2011 р.

Пов'язка для дівчинки за годину/ 1 hour baby headband

Я давно помітила, що моє рукоділля йде у напрямку до "швидкого результату". Часу на якісь складні роботи замало, гачок і пряжа припадають пилом у далекому кутку...Тому я переключилася на вироби з тканини і стрічок. По-перше це швидко, по-друге - дуже ефектно. По-третє - це мені неабияк подобається.
Так ось, щоб перетворити 1 м стрічок різного виду на щось прекрасне мені знадобилася всього одна година. І ось що з цього вийшло...

I  have  noticed that my needlework is tend to "fast results". I have not enough time for complicated work, so I prefer fabric and ribbons to hook and yarn. Firstly it's fast, secondly - very impressive. Thirdly - I like it sooo much!
So  I needed only 1 hour to convert 1 meter of ribbon into a great baby headband.

Можливо наступного разу я зроблю майстер-клас з виготовлення подібних пов'язочок. Насправді, за цією технологією можна виготовити і аксесуар для дорослих. Дуже зручні повязки не давлять на голову так, як обручі, але тим не менш - чудово тримають волосся. До того ж тканина дозволяє створити дизайн, який максимально буде підходити до вбрання. Немає коментарів:

Дописати коментар